27 Mayıs 2013 Pazartesi

ÇAKRALARIN OLUMLANMASIÇAKRALARIN OLUMLANMASI

1. Çakra: (Kök Çakra) ”Enerjimi en değerli şekillerde harcıyorum; dünya üzerinde güven, bolluk ve özgürlük içindeyim. Endişelenmek yerine elimden geleni yapıp sonra hayata güveniyorum. Korku sadece bir kandırmaca. Dünya geçici…”

2. Çakra: (Sakral) ”İnsanlarla olmayı ve konuşmayı seviyorum. Herkesin içinde dostça bir kalp var. Hayattaki güzelliklerin tadını çıkarıyorum ve her şeyden ders almış olduğumu bilerek her şey için kendimi affediyor ve pişmanlık duygusundan arınıyorum.”

3. Çakra: (Solar Plexsus)  ”İnsanları yönetmeye değil, onlarla bir hissetmeye çalışıyorum. Gerçek güç içte gizlidir. Bir tartışmayı kazanmak benim için anlamlı değil; çünkü ben hiçbir şey yapmasam da değerli ve özelim. Geçmiş bir rüya gibi arkada kaldı ve ben kendimi her şey için takdir ediyor ve utanç duymuyorum.”4. Çakra: (Kalp çakrası) ”Keder benim için artık yok. Mutluluk ve sevgi daima yerinde. Sahiplenmiyorum, kıskanmıyorum; çünkü güveniyorum ve takdir ediyorum. Her acının bana kazandırdığı derinliği görüyor ve onlardan arınıyorum.”

5. Çakra: (Boğaz Çkrası)”Bu dünya hayallerle ve kendini ifade etme ile geliştirilmek için var olan bir sahne. İçimde ne varsa olduğu gibi dışa vurabiliyorum. Çılgın gibi görünmek hiç önemli değil. İçimdekileri ifade etme konusunda çok rahatım. Özgürüm ve sınırsızca yaratabilirim.”

6. Çakra: (Alın Çakrası - 3. Göz) ”Birbirinden ayrı da görünse herkes ve her şey aynı his ile, sevgi ile birler. Bunu unutmayarak herkesi ve her şeyi anlayabiliyorum. Gözlerim açık ve gizli olanı görüyorum. Dünya geçici ve ben rolümden çok daha fazlasıyım.”

7. Çakra: (Taç Çakra) ”Bu dünyadan giderken yanıma almak istediğim sevgi dışında hiçbir şeyim yok ve o zaten benimle gelecek. Maddenin geçiciliğini ve anlamsızlığını bilerek onu gereğinden fazla arzulamıyorum. Dünyanın ötesi ve ben sonsuzuz .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder